Inwestorzy indywidualni

Energa to spółka przyjazna inwestorom – podejmujemy szereg aktywności dedykowanych inwestorom indywidualnym i koncentrujemy się na nowoczesnych kanałach komunikacji.

W 2015 roku biuro przeprowadziło akcję cieszącą się szczególnym zainteresowaniem pn. „Giełda jest kobietą". Ideą przedsięwzięcia było zwiększenie wiedzy o inwestowaniu na giełdzie oraz podniesienie wiary w swoje możliwości wśród przedsiębiorczych Polek. Po akcji powstały „wirtualne szkolenia”, a materiały i nagrania ze spotkań dostępne są na stronie IR Spółki.

W cyklu giełdowych szkoleń, które odbyły się w

5 miastach

uczestniczyło łącznie ponad

400 pań.

Biuro Relacji Inwestorskich aktywnie uczestniczyło w konferencjach inwestorskich, m.in. w „Wall Street” - największym spotkaniu organizowanym z myślą o inwestorach indywidualnych i jednej z największych imprez na rynku kapitałowym w Polsce.

Efektem działań podjętych przez Biuro Relacji Inwestorskich w ubiegłym roku były otrzymane nagrody i wyróżnienia, m.in. dwa wyróżnienia w konkursie Best Annual Report, w którym oceniane są raporty roczne spółek giełdowych czy nagroda dla „Najlepszej Spółki Roku 2014” w konkursie CEE Capital Market Awards.

Zobacz też